22
mar

Media społeczne w promocji turystycznej

 
W związku z tragicznym wydarzeniem jakie dotknęło nasz kraj i zaplanowaną uroczystością żałobną dla uczczenia ofiar katastrofy samolotu pod Smoleńskiem, nastąpiła zmiana daty Gdańskich Targów Turystycznych: odbędą się one w dniach 7-9 maja br. O terminie szkolenia Media społeczne w promocji turystycznej poinformujemy w późniejszym terminie.
 
 
 
Podczas 13.Gdańskich Targów Turystycznych, organizowanych w kwietniu przez Międzynarodowe Targi Gdańskie SA, odbędzie się szkolenie dotyczące wykorzystania mediów społecznych w promocji turystyki. Szkolenie organizowane przez CMT Consulting i Pomorską Regionalną Organizację Turystyczną będzie imprezą towarzyszącą Targom.
 
W czasie szkolenia zostaną poruszone ciekawe tematy, takie jak m.in. czym są serwisy społecznościowe i mikroblogi, o serwisach niezbędnych i pomocnych dla branży turystycznej, czy też dlaczego warto się zaangażować – 10 powodów dlaczego warto przynajmniej zainteresować się social mediami. Ponadto prowadzący szkolenie Tomasz Nadolny odpowie na pytania jak się przygotować do działań marketingowych w Social Mediach, od czego zacząć i jakich błędów uniknąć oraz ile to kosztuje i czy naprawdę warto. Słuchacze poznają także od podszewki fenomen Facebooka w Polsce i na świecie.
Serdecznie polecamy! 
 
Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona.
Decyduje data wpłynięcia karty zgłoszenia. Karta zgłoszenia do pobrania TUTAJ.

Rekrutacja: 

Agnieszka Matuszewska 
tel: +48 58 732 70 40
fax: +48 58 320 41 39
e-mail: it@prot.gda.pl